Кароткае апісанне:
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
АБСАЛЮТНА НОВЫ АЎТАМАТЫЧНЫ КАМПРЭСАР КАНДЭНЦЫЯНЕРА
Тып дэталі: кампрэсары кандыцыянера
Памеры скрынкі: 250*220*200 мм
Вага прадукту: 5~6 кг
Тэрмін дастаўкі: 20-40 дзён
Гарантыя: Бясплатная гарантыя на 1 год без абмежавання прабегу
Параметры прадукту
Мадэль №
Прыкладанне
Suzuki Wagon R 2005 года
Напружанне
DC12V
Нумар OEM
Параметры шківа
4PK/φ93MM
Выява прадукту
Параметры прадукту
Мадэль №
Прыкладанне
Сузукі Джымі
Напружанне
DC12V
Нумар OEM
Параметры шківа
4PK/φ110MM